KONST / Litografier / Färglitografi 8985217
nr 898 5217
Färglitografi
signerad, 55/80, bladets mått: 103x82
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:12:08
600 kr
150 kr
250 kr
400 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr